Cudowne miejsce! Przepiękny widok na zatokę z tarasu, zwłaszcza podczas porannej kawy. Apartament jest czysty, dobrze wyposażony. Gospodyni bardzo miła, życzliwa I pomocna.
Pokoje przestronne, czyste, nieźle wyposażone. Jest klima I Wi-Fi. Dobra lokalizacja, ładny widok z balkonu. Miejsce parkingowe przy budynku, miła gospodyni.
Byliśmy w tym miejscu drugi raz. Bardzo polecamy ten apartament. Bardzo miła I pomocna gospodyni. Pokoje czyste, zadbane, z dobrze wyposażoną kuchnią I klimatyzacją. Można nawet zrobić pranie.
Gospodyni przemiła apartament wyposażony od A do Z to znaczy jest więcej niż się oczekuje jest klimatycznie a czystość perfekcyjna polecam w 100 procentach.
Bardzo miło spędzony czas. Widok z okna przepiękny o każdej porze dnia. Przemiła I bardzo pomocna obsługa. Zacienione miejsce na auto w mini garażu pod domem.