Rewelacyjne miejsce gdzie można cieszyć się z urlopu.
Możliwość odpoczynku I relaksu na plaży I zażywanie kąpieli słonecznych, a w przerwie chłodząc się w czystej wodzie.
Dobra cena, lokalizacja perfekcyjna, własny parking. Cisza I spokój w okolicy. Ma odpoczynek nie ma lepszego miejsca.
Właśnie spędzam tu urlop, apartament pierwsza klasa z widokiem na port. Piękne miejsce, polecam z czystym sumieniem!