Apartament z bardzo przyjemnym widokiem na morze. Miła I pomocna obsługa, z którą dogadaliśmy się odnośnie wykwaterowania godzinę po czasie, gdyż tak nam pasowało z wyjazdem.
Piękni gospodarze, piekny dom, piekna plaża, piękne miasto. Wszystko się zgadza.
Super miejsce I uroczy gospodarze Ankica & Mili 😊 Apartament położony w idealnym miejscu. Wszystko pięknie urządzone I doskonale utrzymane. Czysto I komfortowo.
Polecam serdecznie na wakacje — apartament piękny, wyposażony bardzo dobrze, czysty. Widok na morze z balkonu powalający I plaża w zasięgu kilku schodów. Parking na podwórku obok domu.
Super miejsce na rodzinny wyjazd, bardzo czysto, zapewnione reczniki, kubki, garnki itp na wyposażeniu kuchni, do tego piekny widok z balkonu. Bardzo serdecznie polecam :)
Cudowne miejsce, duże pokoje. Z tarasu można było rano dostrzec delfiny skaczące w morzu.
Dom usytuowany w spokojnej okolicy około 10minut od miasta Omiš. Właściciele uprzejmi I pomocni. Mieszkania czyste, dobrze wyposażone. Wszystkie mieszkania mają taras z widokiem na morze.
Spędziłam w tym miejscu 2x urlop. I jest to jedyne miejsce w Chorwacji (z 10 pobytów) do którego wróciłam I chętnie jeszcze raz bym tam pojechała. Właściciele dbający o gości w sposób nadzwyczajny.
Miła obsługa, czysty pokój, do plaży 100m, na przeciwko sklep, apteka, piekarnia 👌
Bardzo dobrze wyposażone. Salonik z aneksem kuchennym, sypialnia I pokój dla dzieci. Parking. Blisko plaży, w okolicy restauracje, piekarnia, sklep na przeciwko.
Gospodarz pierwsza klasa tak samo apartment.
Wszystko czego potrzebujesz I nawet więcej. 1 minuta od plaży, restauracje sklepy w promieniu 300 m. Polecam bardzo gorąco.
Polecam świetna lokalizacja blisko plaża sklepy czysto niczego nie brakowało. Przemiła Pani właścicielka.
Wybierając to miejsce kierowałem się opiniami innych gości I nie zawiodłem się. Spokojne miejsce, wspaniali gospodarze, dobrze wyposażony apaartament. Blisko Splitu I Trogiru.
Mieliśmy apartament na samej górze, przepiękny widok z niego. Właścicielka przesympatyczna, uśmiechnięta I bardzo pomocna 😊. Apartament super wyposażony we wszystko co potrzebne.
Właśnie wracamy z apartamentów Silvije. Byliśmy po 10 latach na 10 dni, tym razem z dziecmi. Byliśmy w 3 rodziny także każdy miał swój osobny apartament. Wszytsko super.
Wspaniałe miejsce. Piękne widoki zwłaszcza z górnego apartamentu. Bardzo miła właścicielka. Polecam z całego ❤️
Bardzo polecam obiekt! Przestronny dom, piękny basen I miejsce. Bardzo sympatyczny właściciel, bardzo gościnny. Wszystko nam pokazał I był bardzo pomocny we wszystkim.
Super lokalizacja I dom z basenem. Właściciel bardzo pomocny! Niedaleko na piękne jezioro Niebieskie ok 15 min, na chorwacką riwierę ok 40 min, do Mostaru lub Medziugorie ok 1 godz.