Miła atmosfera stworzona przez włascielkę Suzi a jednocześnie prowadząca znakomitą kuchnie. Aparamenty na wakacyjny pobyt spełniają europejskie standarty. Wspaniały widok z balkonu na morze.
Bardzo fajna Willa. Blisko wody. Na uboczu.
Na minus to że bardzo blisko jest bardzo głośny dzwon kościelny który bije od godziny 6 rano.
Niestety bardzo słaba, stara klimatyzacja.
Korzystaliśmy tylko ze śniadań, które były bardzo smaczne. Pozdrawiamy bardzo miłą I przyjazną obsługę. Dziękujemy dziewczynom!