Super dom na rodzinne wakacje w gronie znajomych. Właściciele — Helga I Stefen pomocni w każdym przypadku. Dom zgodny z opisem I deklarowanymi udogodnieniami.
Piękne miejsce. Monika I Patryk bardzo miła para. Pokój z aneksem duży przestronny z tarasem na szczyty ośnieżonych gór. Kilka minut do cudownego jeziora Achensee. Bardzo polecam.