Trafiłem tam czystym przypadkiem kiedy zaskoczyła mnie ogromna ulewa I musiałem szukać noclegu na szybko… Na miejscu ogrom wsparcia I otwartość właściciela.
Bardzo fajne miejsce. Obsługa bardzo miła. Restauracja czynna do 22. Smaczne śniadanie w formie bufetu. Pokój mały ale przytulny jedyny mankament to duży grzyb nad przysznicem.
To bardzo nietypowa recenzja. Nie zatrzymaliśmy się na noc, ale nasz samochód utknął w pobliżu.
Spędziliśmy magiczne, białe święta z całą rodziną w dwóch domkach tego ośrodka. Uwielbialiśmy saunę na podczerwień, w pełni wyposażoną kuchnię I wygodne pokoje.
Nowoczesne I przestronne domy. Bardzo dobrze wyposażone. Stan zależy jednak od indywidualnych właścicieli – niektórzy dbają o swoje domy bardzo starannie (np.