Rewelacyjne położeni 100m od wyciągu. W śnieżne dni możliwość zjazdu pod świetnie wyposażoną narciarnię hotelową. Wszyscy pracownicy bardzo mili I pomocni Brawo👍👍👍.
Tak nam się podobało, że jeszcze raz tam jedziemy!
Hotel bardzo ładny, czysty. Pokoje również czyste utrzymane w fajnej tonacji kolorystycznej. Widok na góry coś co uwielbiamy. Śniadanie przepyszne.