Bardzo dobry hotel, sporo miejsca w pokoju, w szafach można poukładać ubrania na cały tydzień.
Pyszne I obfite śniadania, bez problemu znajdziesz coś dla siebie.
Spory parking.
Motel bardzo zadbany. Elektroniczna recepcja umożliwia zameldowanie się w motelu. System dość intuicyjny prowadzi przez proces meldowania. Śniadania klasyczne. Wszystko smaczne I świeże.
Pomimo problemów z późnym wejściem do hotelu, sprawa została szybko załatwiona przez obsługę. Hôtel już wiekowy, ale zachowany w dobrym stanie. Warto.