Ja nie Ho ho po niemiecku, pan ni Ho Ho po Polsku czy angielsku, ale Google translator pan wyciągnął I poszło jak marzenie. Według mnie wszystko mega super.
Nasz drugi wypad był niewypałem. W godzinach dotarcia po 7 godzinach jazdy o 00:15 okazało się że zepsuł się automat wydający klucze.
Bardzo fajny hotel na przystanek w podróży. Blisko autostrady. Pokoje duże, czyste. Obsługa ok. Dobre śniadanie. Jest też restauracja, gdzie wieczorem można zjeść I napić się piwa. Polecam!
Super miejsce gdzie można podziwiać niesamowite widoki na jezioro podczas porannej kawy. Właściciele bardzo mili I pomocni. Apartament położony dość wysoko w bardzo spokojnej okolicy. Polecam.
Szczerze polecam z całego serca. Bardzo ładny pensjonat, pokoje czyste I zadbane, pyszne śniadania. Przemili I bardzo pomocni właściciele. Bariera językowa nie jest problemem.
Bardzo pomocna I gościnna gospodyni! W obiekcie wspólna lodówka na półpiętrze, na parterze pokój/jadalnia (czajnik, ekspres, stół) do dyspozycji gości.