Świetnie się bawiliśmy w motelu Gatton. Zameldowanie przebiegło sprawnie I sprawnie, pokój był nieskazitelnie czysty, łóżko bardzo wygodne, a ciśnienie wody doskonałe.
Po pobytach w wielu motelach na całym świecie I w oparciu o system 3 gwiazdek, oceniam ten motel na tle innych o podobnym standardzie. Obsługa właściciela jest wyjątkowa I znacznie przewyższa inne.
Ten motel znajduje się w centrum wszystkich sklepów, co oznacza, że znajduje się blisko świateł.
Zara była wspaniałą kelnerką, która zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby przygotować posiłek z okazji naszych 21. Urodzin. Posiłki były pyszne I porcje były odpowiedniej wielkości.
Zamówiliśmy już jedzenie, gdy nagle zdałem sobie sprawę, że zostawiłem telefon w pracy, a był już piątek. Wpadłem w panikę, bo telefon jest mi potrzebny zarówno do pracy, jak I do użytku prywatnego.
Atmosfera była całkiem miła. Mieliśmy kilka stolików na kolację, ale czas oczekiwania był minimalny. Obsługa była bardzo miła I szybka.
Zatrzymaliśmy się na noc. Świetna lokalizacja. Pokoje wymagają remontu. Personel był świetny I przyjazny. Może być głośno, ponieważ pokoje są blisko siebie.
Świetne pokoje, świetna lokalizacja I absolutnie wyjątkowy stosunek jakości do ceny, jeśli szukasz pokoju na jedną lub dwie noce, albo na dowolny czas.
Spędziliśmy 3 noce w weekend w Applegum Inn I byliśmy bardzo zadowoleni z każdego aspektu zakwaterowania. Personel był wspaniały, zapewniając doskonałą obsługę I życzliwą pomoc przez cały nasz pobyt.
W ciągu ostatnich 4 lat zatrzymaliśmy się w motelu Comfort Grammar View Toowoomba około 4 razy podczas wizyt z Perth.
Całkiem przyjemny motel średniej klasy.
Dobra lokalizacja. Pokoje na piętrze mają przyjemny, przewiewny klimat. Trochę przestarzały, ale wszystko działa. Basen mile widziany.
Zupełnie odpowiednie miejsce w pięknej okolicy.
Łatwo dotrzeć I łatwo zaparkować.
Na terenie obiektu znajduje się mała restauracja czynna od 18:00.
Jest basen.
Jedynie dół pokoju jest od strony zachodniej, więc zachód słońca wpadał do pokoju, poza tym było idealnie wygodnie, a obsługa I personel były bardzo zadowoleni.
Największym problemem były strome schody I brak możliwości wynajęcia mieszkania na parterze z powodu wiosennych porządków, kiedy wnioskowano o lokal na parterze.
Niesamowite pokoje, po prostu niesamowite, wszystko było ładne I czyste, z wyjątkiem klimatyzacji, ale naprawiliśmy ją. Obsługa pokoju była świetna, z wyjątkiem jednej poduszki 🤣