Spędziliśmy niesamowity czas u Monchiego I Kariny. Czuliśmy się tam jak w domu pierwszy raz od wielu miesięcy w czasie których byliśmy w podróży. Pokój był bardzo czysty.
Cudowni I troskliwi gospodarze! Miejsce bardzo czyste, spokojne, dobrze wyposażone. Jest duży taras z widokiem na piękne zachody słońca.