Wspaniałe czyste pokoje, świetne śniadanie, miłe przyjęcie. Na miejscu restauracja. Oferują dodatkowe usługi jak np. Spływ kanionem w bardzo korzystnych cenach I z bardzo dobrą obsługą.
W apartamencie czekała na nas woda I mnóstwo owoców. W mieszkaniu jest klimatyzacja I pralka. Sam apartament wyremontowany, bardzo ładny. Właściciele to cudowni ludzie, pomocni I uprzejmi. Dziękujemy.
Po długiej podróży po Albanii trafiliśmy do Apartamentu Qetesia. Od samego początku kontakt z właścicielami był wspaniały. Na miejscu przywitał nas właściciel z córką, która płynnie mówi po angielsku.